Podziwiam Twoją cierpliwość w tłumaczeniu tych samych kwestii różnym osobom w komentarzach, zawsze z tą samą uprzejmością i chęcią niesienia pomocy każdemu potrzebującemu. To dowodzi Twojej wielkiej klasy jako twórcy i człowieka, któremu naprawdę zależy na dobrym kontakcie ze swoimi odbiorcami i na rzetelnym wyjaśnieniu każdego problemu. Dziękuję, że tworzysz tak bezpieczną przestrzeń do dyskusji, gdzie nikt nie boi się zadać nawet najprostszego pytania bez obawy o wyśmianie.
