Najbardziej cenię tutaj szczerość i autentyczność przekazu. Wpisy nie są sztuczne ani przesadzone, co bardzo wyróżnia ten blog. Autor pisze w sposób naturalny i bardzo angażujący. Każdy tekst ma swoją energię i ciekawy pomysł. Czyta się to lekko i z dużym zainteresowaniem. Świetna jakość.
