Od pierwszego przeczytanego artykułu wiedziałem, że to blog z charakterem. Wpisy są ciekawe i pełne świeżych pomysłów. Autor ma bardzo przyjazny styl pisania, dzięki czemu wszystko czyta się lekko. Podoba mi się różnorodność tematów oraz autentyczne podejście. Każdy tekst ma coś wartościowego do przekazania. Świetna robota.
