Bardzo lubię wracać do tego bloga, bo zawsze znajduję tutaj coś ciekawego do przeczytania. Teksty są lekkie, dobrze skonstruowane i po prostu przyjemne w odbiorze. Autor potrafi zainteresować nawet pozornie zwyczajnym tematem. Czuć dużą swobodę w pisaniu i dzięki temu wszystko wydaje się naturalne. Nie ma tutaj nudy ani przesadnego formalizmu. Świetne miejsce dla każdego, kto lubi dobre treści.
