Od dawna nie trafiłem na blog, który byłby tak przyjemny w odbiorze. Teksty są lekkie, ale jednocześnie bardzo wartościowe i dobrze przemyślane. Szczególnie podoba mi się umiejętność budowania ciekawej atmosfery wokół prostych tematów. Autor pisze w sposób bardzo naturalny i swobodny. To sprawia, że czytelnik czuje się tutaj naprawdę komfortowo. Wiele wpisów zapadło mi w pamięć na dłużej. Zdecydowanie będę regularnie zaglądać na tę stronę.
