Czasami wystarczy kilka minut spędzonych przy dobrym wpisie, żeby poprawić sobie humor na cały dzień. Właśnie takie wrażenie robi na mnie ten blog. Artykuły są pełne ciekawych refleksji i napisane w bardzo angażujący sposób. Doceniam ogromną lekkość przekazu oraz umiejętność zainteresowania czytelnika od początku do końca. Widać, że twórca ma nie tylko wiedzę, ale także świetne wyczucie stylu. Bardzo lubię wracać tutaj wieczorami i spokojnie nadrabiać kolejne teksty. To zdecydowanie jedno z bardziej inspirujących miejsc, jakie ostatnio odkryłem.
