Najbardziej podoba mi się tutaj autentyczność. Wpisy nie brzmią jak tworzone pod algorytmy, tylko jak prawdziwe historie i przemyślenia. Dzięki temu czyta się je bardzo naturalnie i bez zmęczenia. Autor świetnie dobiera słowa i potrafi zainteresować nawet prostym tematem. Widać ogromną dbałość o szczegóły. To zdecydowanie blog z charakterem.
