Z każdym kolejnym artykułem coraz bardziej przekonuję się, że ten blog jest tworzony przez osobę z prawdziwą pasją. Teksty mają świetny rytm i czyta się je bardzo naturalnie. Podoba mi się inteligentny sposób przedstawiania różnych tematów oraz lekki humor pojawiający się między wierszami. Wszystko jest bardzo dobrze wyważone i przyjemne w odbiorze. To miejsce daje czytelnikowi chwilę oddechu od codziennego chaosu. Naprawdę warto tutaj wracać regularnie. Takie blogi tworzą internet lepszym miejscem.
