Każdy kolejny artykuł pokazuje, że za tym blogiem stoi ktoś z ogromną wiedzą i wyobraźnią. Treści są dopracowane i nie ma tutaj miejsca na nudę. Podoba mi się naturalność wypowiedzi oraz brak sztucznego stylu. Czytając wpisy, można poczuć, że autor naprawdę lubi to, co robi. To sprawia, że odbiór jest jeszcze bardziej pozytywny. Zdecydowanie będę wracać częściej.
