Bardzo spodobał mi się sposób, w jaki prowadzone są tutaj wszystkie teksty. Każdy wpis ma własną energię i naprawdę angażuje czytelnika. Autor pisze naturalnie, bez sztucznego tonu i zbędnego nadęcia. Czyta się to lekko, szybko i z prawdziwą przyjemnością. Wiele tematów zostało pokazanych z ciekawej perspektywy. Takie blogi zdecydowanie zostają w pamięci.
