Szczerze mówiąc, jestem pod ogromnym wrażeniem jakości publikowanych tutaj treści. Każdy artykuł wnosi coś ciekawego i nie sprawia wrażenia pisanego na szybko. Bardzo lubię ten spokojny, wyważony styl, który nie męczy podczas czytania. Widać dużą kulturę języka i świetne wyczucie słowa. Czytanie takich tekstów to czysta przyjemność. Na pewno będę tu zaglądać częściej.
