Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak dobrze czytało mi się blogowe artykuły. Wszystko jest napisane w bardzo przyjazny i naturalny sposób. Każdy wpis potrafi zainteresować i zachęcić do dalszego czytania. Szczególnie podoba mi się autentyczność oraz swobodny styl autora. Widać tutaj ogrom pracy i prawdziwej pasji. Zdecydowanie jedno z lepszych miejsc w sieci.
