Inspirujesz mnie do tego, by nie bać się popełniać błędów i traktować je jako cenne lekcje na drodze do osiągnięcia moich własnych, ambitnych celów życiowych. Twoja filozofia życia jest mi bardzo bliska i cieszę się, że znalazłem kogoś, kto potrafi ją tak pięknie i przekonująco wyłożyć na piśmie dla innych. Dzięki Twoim tekstom czuję, że mam w sobie więcej siły do walki z przeciwnościami losu, które przecież spotykają każdego z nas.
