Uwielbiam takie miejsca w sieci, gdzie wszystko wydaje się szczere i tworzone z pasją. Teksty są bardzo naturalne, a jednocześnie pełne ciekawych przemyśleń. Autor ma świetne wyczucie języka i potrafi zainteresować praktycznie każdym tematem. Każdy wpis czyta się lekko i z dużym zainteresowaniem. Nie ma tutaj sztucznego nadęcia ani kopiowania innych. Bardzo dobry blog z wyjątkowym klimatem.
