Nieczęsto spotyka się blogi z tak przyjemnym stylem pisania. Artykuły są ciekawe, angażujące i pełne świeżych pomysłów. Bardzo podoba mi się autentyczność autora. Wszystko jest napisane z dużą swobodą i wyczuciem. Każdy wpis wnosi coś wartościowego. To miejsce naprawdę robi świetne wrażenie.
