Nie pamiętam, kiedy ostatnio trafiłam na tak dobrze prowadzony blog. Każdy wpis jest interesujący i napisany z ogromnym wyczuciem. Autor ma talent do budowania atmosfery oraz przyciągania uwagi czytelnika. Wszystko czyta się płynnie i z dużą przyjemnością. Bardzo cenię sobie autentyczność i kreatywność widoczną w tekstach. To zdecydowanie miejsce warte odwiedzin.
