Z wielką przyjemnością przeczytałam kilka artykułów i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wpisy są ciekawe, dobrze napisane i bardzo inspirujące. Autor ma świetny styl, który sprawia, że nawet dłuższe teksty czyta się bez zmęczenia. Wszystko jest dopracowane i pełne autentyczności. Czuć, że blog tworzony jest z prawdziwym zaangażowaniem. Oby więcej takich miejsc w sieci.
