Od razu widać, że autor nie tworzy tekstów na siłę. Wszystko jest tutaj bardzo naturalne, lekkie i przyjemne w odbiorze. Każdy wpis ma swój charakter i potrafi zatrzymać czytelnika na dłużej. Szczególnie podoba mi się sposób prowadzenia narracji i umiejętność budowania klimatu. Czyta się to naprawdę świetnie. Oby więcej takich blogów pojawiało się w internecie.
