Każda kolejna publikacja tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że warto śledzić ten blog regularnie. Teksty są przemyślane, dopracowane i pełne ciekawych refleksji. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia narracji oraz lekkość stylu. Czytelnik nie czuje się przytłoczony nadmiarem informacji. Wszystko jest podane w bardzo przyjemnej formie. Zdecydowanie zasłużone uznanie.
