Największym atutem tego bloga jest moim zdaniem autentyczność. Wpisy są szczere, ciekawe i bardzo dobrze napisane. Czytając kolejne artykuły, można poczuć pozytywną energię autora. Bardzo podoba mi się swobodny styl i różnorodność tematów. To miejsce ma swój wyjątkowy klimat. Zdecydowanie jeden z ciekawszych blogów, jakie ostatnio czytałem.
