Cenię ten blog za jego humanistyczne podejście i koncentrację na wartościach, które często są pomijane w zgiełku codzienności. Teksty są niczym lusterko, w którym mogę przeglądać swoje własne myśli i postawy. Autor potrafi w subtelny sposób skłonić do refleksji bez moralizowania, co jest sztuką. To jest blog z duszą i głębią, który ma realny wpływ na moje życie. Jestem bardzo wdzięczny za tę autentyczność i mądrość.
