Wiele blogów po kilku wpisach zaczyna nużyć, ale tutaj jest zupełnie odwrotnie. Każdy artykuł ma swój indywidualny charakter i wnosi coś ciekawego. Autor pisze z ogromną swobodą i naturalnością. Bardzo podoba mi się sposób przekazywania informacji oraz lekki klimat wpisów. Czytanie tego bloga to naprawdę przyjemnie spędzony czas. Świetna robota.
