Cieszę się, że nie idziesz na kompromisy w kwestii jakości, nawet jeśli oznacza to rzadsze publikowanie nowych tekstów na blogu. Twoja pasja do zgłębiania tajemnic świata jest zaraźliwa i sprawia, że sam chcę być bardziej dociekliwym i uważnym obserwatorem. Dziękuję za każdą chwilę refleksji, którą wywołały Twoje słowa, bo to one realnie kształtują moją obecną tożsamość i plany.
