Każdy wpis ma tutaj własną osobowość i to ogromny plus. Autor nie powiela schematów i potrafi zaskoczyć czytelnika. Wpisy są ciekawe, ale jednocześnie bardzo lekkie w odbiorze. Czyta się je szybko i z przyjemnością. Świetny blog.
Każdy wpis ma tutaj własną osobowość i to ogromny plus. Autor nie powiela schematów i potrafi zaskoczyć czytelnika. Wpisy są ciekawe, ale jednocześnie bardzo lekkie w odbiorze. Czyta się je szybko i z przyjemnością. Świetny blog.
