Już po pierwszym wpisie wiedziałam, że zostanę tutaj na dłużej. Teksty są angażujące i mają swój niepowtarzalny klimat. Autor świetnie operuje słowem i potrafi zaciekawić praktycznie każdym tematem. Czyta się to bardzo przyjemnie. Zdecydowanie polecam.
