Bardzo lubię wracać do starszych wpisów, bo nadal są interesujące i aktualne. To pokazuje, że treści są tworzone z pomysłem i nie na chwilę. Autor ma świetny styl oraz dużą lekkość pisania. Blog czyta się bardzo komfortowo. Zdecydowanie zasługuje na pochwałę.
