Czasami trafia się na blogi, które wyglądają dobrze, ale nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Tutaj jest zupełnie odwrotnie, bo treść gra pierwsze skrzypce. Każdy wpis wnosi coś nowego i daje do myślenia. Lubię ten styl pisania, bo jest swobodny i bardzo naturalny. Czytanie tego bloga to czysta przyjemność.
