Już po kilku artykułach można zauważyć, że ten blog ma własny charakter i styl. Teksty są pełne ciekawych refleksji oraz bardzo trafnych obserwacji. Autor pisze w sposób spokojny, ale jednocześnie niezwykle angażujący. Bardzo podoba mi się brak sztuczności oraz naturalna swoboda wypowiedzi. Czytanie kolejnych wpisów daje dużo przyjemności i pozwala się na chwilę zatrzymać. To miejsce zdecydowanie wyróżnia się wśród innych blogów. Z przyjemnością będę śledzić nowe publikacje.
