Bardzo lubię miejsca w internecie, które mają własny charakter, a tutaj zdecydowanie go czuć. Teksty są spokojne, mądre i napisane z dużą kulturą. Nie ma przesadnego dramatyzowania ani sztucznego wzbudzania emocji. Wszystko jest naturalne i autentyczne. Dzięki temu czytelnik czuje się tutaj po prostu dobrze. Oby więcej takich blogów.
