To blog, który naprawdę potrafi zatrzymać czytelnika na dłużej. Każdy wpis ma coś charakterystycznego i wyróżnia się stylem. Podoba mi się, że autor pisze bardzo swobodnie, ale jednocześnie rzeczowo. Nie ma tutaj pustych zdań ani sztucznego wydłużania treści. Wszystko ma sens i dobrze się ze sobą łączy. Bardzo pozytywne zaskoczenie.
