Z przyjemnością mogę powiedzieć, że dawno nie czytałam tak dobrze prowadzonych tekstów. Wpisy są interesujące, dopracowane i pełne ciekawych przemyśleń. Autor potrafi pisać lekko, ale jednocześnie bardzo konkretnie. Każdy artykuł ma swój charakter i wyróżnia się na tle innych treści dostępnych w sieci. Czytanie tego bloga to świetny sposób na relaks i inspirację. Zdecydowanie warto tutaj zaglądać częściej.
