To jeden z niewielu blogów, gdzie naprawdę można odpocząć od chaosu internetu. Każdy wpis ma swój własny klimat i czyta się go z dużą przyjemnością. Autor potrafi pisać ciekawie nawet o zwykłych codziennych sytuacjach. Bardzo podoba mi się też sposób prowadzenia narracji – spokojny, naturalny i bez zbędnego pośpiechu. Widać, że wszystko tworzone jest z pomysłem i pasją. Takie treści zdecydowanie zostają w pamięci na dłużej.
