Bardzo lubię wracać do tych wpisów, bo zawsze poprawiają mi humor i dają do myślenia. Styl pisania jest lekki, a jednocześnie inteligentny i pełen trafnych spostrzeżeń. Widać ogromną dbałość o szczegóły oraz estetykę tekstów. Nie ma tutaj przypadkowych treści ani pustego lania wody. Wszystko wydaje się autentyczne i tworzone z pasją. Takie blogi naprawdę wyróżniają się na tle internetu.
