Ten blog ma w sobie coś, co sprawia, że chce się czytać kolejne wpisy bez przerwy. Treści są ciekawe, różnorodne i napisane bardzo naturalnie. Autor potrafi w prosty sposób zainteresować nawet trudniejszym tematem. Bardzo podoba mi się swobodny klimat oraz brak sztucznego tonu. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, ale nadal przyjaźnie. Świetna robota.
