To miejsce wyróżnia się przede wszystkim świetnym stylem pisania. Teksty są lekkie, ciekawe i pełne pozytywnej energii. Autor potrafi zainteresować czytelnika już od pierwszych zdań. Bardzo podoba mi się autentyczność oraz kreatywność widoczna w każdym wpisie. Blog ma wyjątkowy klimat i świetnie się go czyta. Wielkie brawa za jakość.
