Bardzo cenię blogi, które mają własny styl, a tutaj zdecydowanie go czuć. Wpisy są interesujące, dobrze napisane i pełne świeżych pomysłów. Autor potrafi zainteresować czytelnika bez przesadnego komplikowania tematów. Dzięki temu całość czyta się lekko i bardzo przyjemnie. To blog, który naprawdę wyróżnia się na tle innych. Z przyjemnością będę śledzić kolejne publikacje.
