Nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałem blog z takim zainteresowaniem. Teksty są nie tylko ciekawe, ale też bardzo dobrze napisane. Każdy wpis ma swój rytm i klimat, przez co trudno przestać czytać. Bardzo podoba mi się swoboda autora i umiejętność przyciągania uwagi. Wszystko jest naturalne i niewymuszone. Zdecydowanie będę zaglądał tu częściej.
