Od pierwszego wpisu poczułem, że to blog tworzony z pasją. Nie ma tutaj sztucznego pisania pod kliknięcia, tylko autentyczne treści, które wciągają. Ogromnym plusem jest sposób prowadzenia narracji – czyta się to jak rozmowę ze znajomym. Każdy artykuł ma swój klimat i zostawia po sobie pozytywne wrażenie. Widać dużą dbałość o szczegóły oraz estetykę tekstu. Takie miejsca w internecie są dziś na wagę złota.
