Czytając kolejne teksty, miałam wrażenie, że ktoś w końcu pisze normalnie i z sercem. Treści są bardzo dobrze przemyślane i mają swój unikalny charakter. Nie ma tutaj chaosu ani przypadkowych informacji. Wszystko jest uporządkowane i podane w bardzo przyjaznej formie. Blog naprawdę wyróżnia się na tle innych podobnych miejsc. Miło znaleźć coś tak dopracowanego.
