Czytając ten blog, można poczuć ogromną swobodę i naturalność autora. Artykuły są ciekawe, dobrze przemyślane i bardzo przyjemne w odbiorze. Wszystko jest napisane lekko, ale jednocześnie z dużą wartością merytoryczną. Szczególnie doceniam oryginalność oraz indywidualne podejście do tematów. Widać tutaj prawdziwe zaangażowanie. Bardzo wartościowy blog.
