To jeden z niewielu blogów, na których naprawdę chce się czytać wszystko od początku do końca. Artykuły są ciekawe, różnorodne i bardzo dobrze napisane. Szczególnie doceniam autentyczność oraz brak sztucznego stylu. Autor ma świetne wyczucie języka i potrafi zaciekawić odbiorcę. Każdy wpis pozostawia po sobie pozytywne wrażenie. Zdecydowanie warto śledzić nowe publikacje.
