Rzadko zdarza się, żeby wszystkie wpisy były równie interesujące, a tutaj właśnie tak jest. Każdy artykuł wnosi coś nowego i zachęca do dalszego czytania. Bardzo podoba mi się styl pisania, który jest jednocześnie profesjonalny i swobodny. Autor potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę podczas czytania. Widać tutaj kreatywność i ogromne zaangażowanie. Zdecydowanie jeden z ciekawszych blogów, jakie ostatnio odwiedziłem.
