Baterie Deante
Dom i ogród

Poznaj trzy serie tanich baterii łazienkowych wysokiej jakości!

Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie w pełni funkcjonalnej łazienki bez baterii. To właśnie one spełniają w pomieszczeniu tym niezwykle ważną rolę. Dobrze dobrane nie tylko są ergonomiczne, ale także dodają wnętrzu charakteru, są ozdobą i biżuterią wnętrza. Wielu ekspertów podkreśla, że dobre, godne polecenia baterie, to te które muszą kosztować i kosztują dużo. Nie do końca tak jest! Wiele z modeli dostępnych na rynku pomimo tego, że nie kosztuje dużo jest produktami po prostu dobrymi, solidnie wykonanymi. Chcesz dowiedzieć się ile musi kosztować funkcjonalna bateria oraz na co zwracać uwagę, podczas jej wyboru? Jeśli tak – zapraszamy do zapoznania się z poniższym wpisem!

Dobra bateria do łazienki – czyli jaka?

Chcąc wybrać optymalną baterię do łazienki musimy wiedzieć na co należy zwracać uwagę. Większość osób “kupuje oczami”. Najważniejszy jest dla nich ciekawy design. Oczywiście bateria, tak jak każdy inny element łazienkowego wyposażenia, musi przypaść nam do gustu i pasować do całej aranżacji. Należy jednak zwrócić uwagę na parametry techniczne! To bowiem od nich zależy, jak długo bateria będzie dobrze spełniała swoją rolę, a także czy będzie estetyczna i łatwa podczas czyszczenia i pielęgnacji. Nie bez znaczenia jest także to, czy użytkując na co dzień baterię będzie można dzięki niej zmniejszyć zużycie wody.

bateria do łazienki

Ważny jest materiał, z jakiego dany model baterii jest wykonany. W przypadkowych marketach, gdzie ceny baterii są zaskakująco niskie, spotkać się można z tym, że bateria wygląda, jak ta markowa, jednak jest od niej sporo lżejsza. Powodem jest właśnie materiał wykonania. Ogólnie można stwierdzić, że czym bateria jest cięższa, tym jest lepsza. Oznacza to bowiem, że najprawdopodobniej została ona wykonana z mosiądzu, którego główną zaletą jest to, że nie nie koroduje. Warto zwrócić uwagę także na to, czy dany model posiada ceramiczną głowicę oraz czy ma perlator. Nie wolno zapomnieć także o tym czy dostępne są do baterii danego producenta części zamienne.

Dobre i tanie baterie łazienkowe!

Przygotowaliśmy dla Was trzy serie baterii, które pomimo niezbyt wysokiej ceny są godne polecenia. Należą do nich przede wszystkim te, które pochodzą od polskiego producenta Deante. Modele te dorównują pod względem jakości tym niemieckim!

  1. Bateria łazienkowa Deante Alpinia. Bateria ta zaskakuje nowoczesnym designem! Jest smukła, estetyczna i po prostu piękna. Będzie ozdobą każdej łazienki, bez względu na styl aranżacji. Deante Alpinia, posiada ceramiczną głowicę, perlator, sprzedawana jest razem z korkiem klik-klak. Model ten kosztuje ok. 160 zł.
  2. Bateria umywalkowa Deante Jasmin. Jest to model klasyczny, jednak sprawdzi się także w łazienkach nowoczesnych. Bateria ta posiada dobre parametry techniczne, sprzedawana jest razem z korkiem. Cena tego modelu to 204 zł.

3. Bateria umywalkowa Cersanit Vero. Model ten kosztuje 195 zł. W komplecie znajduje się korek automatyczny. Jest to produkt o klasycznej, prostej formie.